Katalog ubytování v České republice

penzion Dlazk Křemže - ubytování na Šumavě

penzion Dlazk Křemže - ubytování na Šumavě

Informace o zařízení:

Náš rodinný penzion se nachází v městečku Křemže, které je turisticky nedoceněným malebným koutem pošumaví s atmosférou tvrdého podhorského života.

V okolí se nachází celá řada zajímavých historických a kulturních památek. V letním období nabízí nepřeberné množství výletů v nedotčené šumavské přírodě. V zimních střediscích si přijdou na své příznivci zimních sportů všech druhů i kategorií.

Ubytování:

Penzion Doležal se nachází přímo na náměstíčku, jehož dominantou je kostel.

K apartmánům se vstupuje po točitých schodech (samozdvižná plošina pro tělesně postižené) do patra.

Apartmány mají dvě místnosti se shodnou výbavou, ložnici a kuchyni (lednice, BTV, malá kuchyňská linka s nádobím, stůl, židle, noční stolky, lampičky) a vlastní sociální zařízení (WC v rámci koupelny - sprchový kout nebo vana, umyvadlo, zrcadlo) .

Zařízení je velmi vhodné pro rodinnou rekreaci.

Na zatravněném dvorku mohou hosté využít nadzemní zahradní bazén (kruh - 4,5m, 1,1m). Je zde také tradiční ohniště a možnost zapůjčení zahardního grilu.

Kontakt:

Dlazk Penzion - rodinný penzion
382 03  Křemže

 Tel:  380 741 254

                                     380  741 441  po  16 hodině

mobil: 777 158 404

E-mail: zdenek.dolezal@penziondlazk.cz 


www: http://www.penziondlazk.cz
Partnerské weby:

Hory ubytování na www.severnicechy.info | www.samolepky-na-zed.cz - samolepící dekorace na stěnu | Stavební firma, developerské projekty | JAVA HRY A MP3 KE STAŽENÍ ZDARMA | Internet.globalaffiliate.eu -Výdělek přes internet odkudkoliv, vše realizováno on-line. Průměrné výdělky uživatelů se pohybují kolem 5.000 Kč/měs. | Keramika Votice | Židovské výrobky a suvenýry Prahawww.tip3000.cz • Horoskopy Tip3000 orange