Ubytování na Kvildě
Ubytování na Kvildě


JAF-Lipno, ubytování na Šumavě a Lipenské přehradě, Frymburk

JAF-Lipno, ubytování na Šumavě a Lipenské přehradě, Frymburk


Nabízíme Vám chaty komfortní, s dokonalým sociálním zařízením a ústředním topením na plyn, ale i chaty pro méně náročnou klientelu. Středisko je v provozu od května do října, některé roky již od velikonoc. Ve všech chatách jsou k dispozici lůžkoviny s povlečením, kuchyňky jsou vybaveny základním nádobím a chladničkami, topení je zajištěno dřevem (samosběrem, nebo dodá správce za poplatek. Topení plynem a závěrečný úklid chat nejsou v ceně za ubytování obsaženy!! Středisko je vzdáleno 250m od jezera a je ze dvou stran obklopeno lesem. Je to ráj dětí a rybářů. Je zde také dobrá, vytápěná restaurace. Ta je dále vybavena: americkým poolem, šipkami a televizí s možností sledování sportovních přenosů. V osadě je možnost bohatého sportovního vyžití. Můžete si zapůjčit horská kola, lodě a různé hry (stolní tenis, ruské kuželky, pétanque, maxišachy, maxidáma, košíková apod.). V recepci je možnost zakoupení rybářských povolenek. Je zde také sauna a možnost použití pračky. Středisko je pro svoji polohu mimo město jako stvořené pro různá školení nebo školy v přírodě. Při zprostředkování pobytu více než 20.osob min. na 3 dny, poskytuje CA provizi. To neplatí pro ubytování v době od 02.07. do 27.08.!

Všeobecné informace:
Topení plynem a závěrečný úklid chat nejsou v ceně za ubytování obsaženy!! Závěrečný úklid bude zajištěn firmou a hrazen z kauce. To neplatí pro chaty Prad a Nábytek, kde si hosté uklízí sami. Pro milovníky koní je zde k dispozici veliká ohrada se zajištěním.

Kontakt:

JAF-LIPNO s.r.o.
info@jaf-lipno.cz
Pražská tř. 39
370 04 Č.Budějovice
Objednávka pobytů denně na telefonu: Tel. +420602433899, +420602433899 nebo na E-Mialu info@jaf-lipno.cz

www: http://www.jaf-lipno.cz


Katalog ubytování v ČR - ubytovani.top99.cz Ubytovanie na Slovensku - ubytovanie-hotely.eu Ubytování během MMF v Karlových Varech

Partnerské weby: Tenis online Ubytování na Šumavě

Rezervační systém ubytování

Další odkazy na partnerské weby naleznete zde v partnerské sekci a v projekt Lumal


www.tip3000.cz • Horoskopy Tip3000 orange